Kari telefonkönyv

ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar, 1097 Budapest, Ecseri út 3.

 

Név Szervezeti egység Mellék Szoba Főszám E-mail
Ábrahám András Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5549 B/106/b   abraham.andras@barczi.elte.hu
Almási Zsófia Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5535 A/114   almasi.zsofia@barczi.elte.hu
Bajusz Annamária Tanulmányi Hivatal 5510 A/111   bajusz.annamaria@barczi.elte.hu
Bánfalvy Csaba Fogyatékosság és Társadalmi Részvétel Intézet 5586 A/59   banfalvy.csaba@barczi.elte.hu
Baranyi Ildikó Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5517 A/49d   baranyi.ildiko@barczi.elte.hu
Barbalics Barbara  Gazdasági Hivatal 5561 A/102   barbalics.barbara@barczi.elte.hu
Barthel Betty Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5570 B/107b   barthel.betty@barczi.elte.hu
Bebtó Magdolna Dékáni Hivatal 5562 A/207   bebto.magdolna@barczi.elte.hu
Berencsi Andrea Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5578 A/39   berencsi.andrea@barczi.elte.hu
Bergmann Krisztina Kari Könyvtár és Gyógypedagógia-történeti Gyűjtemény 5538 C/6d   bergmann.krisztina@barczi.elte.hu
Bertók Csilla Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5549 B/106/b   bertok.csilla@barczi.elte.hu
Billédi Katalin Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5513 A/117c   billedi@barczi.elte.hu
Bodnárné Péntek-Dózsa Melinda Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5578 A/39 348-3132 pentek-dozsa.melinda@barczi.elte.hu
Bodorné Németh Tünde Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5543 A/49a   nemeth.tunde@barczi.elte.hu
Bogdán Bianka Dékáni Hivatal 5534 A/210   bogdan.bianka@barczi.elte.hu
Bohács Krisztina Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 4534 B/101/c 348-3134 bohacs.krisztina@barczi.elte.hu
Boros Krisztina Boglárka Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5570 B/107b   boros.krisztina@barczi.elte.hu
Borsos Zsófia Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5584 A/120a   borsos.zsofia@barczi.elte.hu
Bödös Eszter Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 4533 B/101/b   bodos.eszter@barczi.elte.hu
Breitner Zsuzsa Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5559 A/37   breitner.zsuzsa@barczi.elte.hu
Craymer, James Általános Gyógypedagógiai Intézet 4525 B/307b 348-3125 craymer.james@barczi.elte.hu
Czinkóczi Krisztina Tanulmányi Hivatal 5501 A/111   czinkoczi.krisztina@barczi.elte.hu
Csákvári Judit Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5584 A/120a   csakvari.judit@barczi.elte.hu
Csányi Yvonne Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5543 A/49a   yvonne@caesar.elte.hu
Cserti-Szauer Csilla (ÁLTGYPI) Általános Gyógypedagógiai Intézet 4527 B/201b    szauer.csilla@barczi.elte.hu
Cserti-Szauer Csilla (DH) Dékáni Hivatal 5503 A/210    szauer.csilla@barczi.elte.hu
Damásdi Nóra Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5556 A/15   damasdi.nora@barczi.elte.hu
Darvai Tibor Általános Gyógypedagógiai Intézet 5596 B/207/a   darvai.tibor@barczi.elte.hu
Dukic Monika Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5517 A/49d   dukic.monika@barczi.elte.hu
Egri Tímea Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5566 A/114a   egri.timea@barczi.elte.hu
Fehérné Kovács Zsuzsa Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5560 A/36   feher.zsuzsa@barczi.elte.hu
Galambos Katalin Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5519 A/38   galambos.katalin@barczi.elte.hu
Galgóczy Anna Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5571 B/107/c   galgoczy@barczi.elte.hu
Gereben Ferencné Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5536 A/119a   gereben.ferencne@barczi.elte.hu
Gombás Judit Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5575 A/24   gombas.judit@barczi.elte.hu
Gurbai Sándor Dékáni Hivatal 5530 A/210   gurbai.sandor@barczi.elte.hu
Győri Miklós Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5516 A/116   gyorimiklos@elte.hu
Gyura Eszter Kari Könyvtár és Gyógypedagógia-történeti Gyűjtemény 5540 C/6b   gyura.eszter@barczi.elte.hu
Havasi Ágnes Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5549 B/106b   havasi.agnes@barczi.elte.hu
Hefty Angéla  Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5559 (üzenet) A/49   hefty.angela@barczi.elte.hu
Hernádi Ilona Fogyatékosság és Társadalmi Részvétel Intézet 5537 A/57   hernadi.ilona@barczi.elte.hu
Horváth Endre Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5585 B/102/b   horvath.endre@barczi.elte.hu
Horváth Mónika Gyógypedagógiai Továbbképző Központ 5582 A/105   horvath.monika@barczi.elte.hu
Horváth Péter László Fogyatékosság és Társadalmi Részvétel Intézet 5552 A/56   horvath.peter@barczi.elte.hu
Horváth Zsuzsanna Általános Gyógypedagógiai Intézet 5593 B/307a   horvath.zsuzsanna@barczi.elte.hu
Horváthné Paulovics Mária Tanulmányi Hivatal 5512 A/110   paulovics.maria@barczi.elte.hu
Höfflerné Pénzes Éva Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5585 B/102/b   penzes.eva@barczi.elte.hu
Imre Angéla Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5555 A/13   imre.angela@barczi.elte.hu
Jakab Zoltán Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5569 A/117b   jakab.zoltan@barczi.elte.hu
Janoch Lászlóné Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5549 B/106/b   janoch.laszlone@barczi.elte.hu
Juhász Tímea Általános Gyógypedagógiai Intézet 5590 B/207b   juhasz.timea@barczi.elte.hu
Kármán Bianka Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5570 B/107b   karman.bianka@barczi.elte.hu
Kas Bence Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5559 A/37   benkas@barczi.elte.hu
Kasza Péter Informatika 5544 A/54a   kasza.peter@barczi.elte.hu
Katona Vanda Általános Gyógypedagógiai Intézet 5503 A/210   katona.vanda@barczi.elte.hu
Kereki Judit (ÁLTGYP) Általános Gyógypedagógiai Intézet 5596 B/207a   kereki.judit@barczi.elte.hu
Kereki Judit (ATIVIK) Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5585 B/102b 348-3133 kereki.judit@barczi.elte.hu
Keresztessy Éva Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5559(üzenet) A/49b   keresztessy.eva@barczi.elte.hu
Kertész Zoltán Tanulmányi Hivatal 5545 A/54   kertesz.zoltan@oktig.elte.hu
Keszi Roland Fogyatékosság és Társadalmi Részvétel Intézet 5537 A/57   keszi.roland@barczi.elte.hu
Kiss András Informatika 5544 A/54a   kiss.andras@barczi.elte.hu
Kiss Anita Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5574 B/106   kiss.anita@barczi.elte.hu
Kiss Erika Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 4530 A/24   kiss.erika@barczi.elte.hu
Kiss Virág Általános Gyógypedagógiai Intézet 4527 B/201b   kiss.virag@barczi.elte.hu
Kóbor István Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5597 A/119c   kobor.istvan@barczi.elte.hu
Komáromi Hajnalka Dékáni Hivatal 5531 A/204   komaromi.hajnalka@barczi.elte.hu
Kovács Johanna Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 4530, 5576 A/41   kovacs.johanna@barczi.elte.hu
Könczei György Fogyatékosság és Társadalmi Részvétel Intézet 5554 A/58a   konczeigy@barczi.elte.hu
Kövesdi-Balázs Zita Gazdasági Hivatal 5521 A/101   kovesdi.zita@barczi.elte.hu
Kövesné Gulyás Edit Tanulmányi Hivatal 5509 A/106   koevesne@barczi.elte.hu
Kullmann Lajos Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5532 A/206   kullmann.lajos@barczi.elte.hu
Kunt Zsuzsanna  Általános Gyógypedagógiai Intézet 5552 A/56   kunt.zsuzsanna@barczi.elte.hu
Lénárt Zoltán Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 4532 A/40 348-3132 lenart.zoltan@barczi.elte.hu
Losoncz Mária Dékáni Hivatal 5508 A/201h   losoncz.maria@barczi.elte.hu
Loványi Eszter Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5559 (üzenet) A/49a   eszter.lovanyi@barczi.elte.hu
Lőrik József Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5555 A/13   lorik@caesar.elte.hu
Lukács Szandra Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5517 A/49d   lukacs.szandra@barczi.elte.hu
Macher Mónika Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5585 B/102/b   macher.monika@barczi.elte.hu
Maléth Anett Gyógypedagógiai Továbbképző Központ 5548 A/205   maleth.anett@barczi.elte.hu
Márkus Eszter (DH) Dékáni Hivatal 5531 A/204   markus.eszter@barczi.elte.hu
Márkus Eszter (GYMRI) Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet   A/38   markus.eszter@barczi.elte.hu
Marton Klára Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5576 A/38a   klara.marton@barczi.elte.hu
Mesterházi Zsuzsa Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5551 A/5    
Mészáros Andrea Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5522 A/114c   andrea.meszaros@barczi.elte.hu
Mészáros Éva Anna Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5555 A/13   eva.meszaros@barczi.elte.hu
Mikola Orsolya Irén Fogyatékosság és Társadalmi Részvétel Intézet 5552 A/56   mikola.orsolya.iren@barczi.elte.hu
Miksztai-Réthey Brigitta Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 4537 A/117a 348-3137 miksztai.rethey.brigitta@barczi.elte.hu
Mile Anikó Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet       mile.aniko@barczi.elte.hu
Mocskonyi Melinda Gyógypedagógiai Továbbképző Központ 5548 A/205   mocskonyi.melinda@barczi.elte.hu
Mohai Katalin Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5522 A/114c   mohai.katalin@barczi.elte.hu
Molnár Anikó Fogyatékosság és Társadalmi Részvétel Intézet 5554 A/58   molnar.aniko@barczi.elte.hu
Mullowney, Patrick  Általános Gyógypedagógiai Intézet 4525 B/307b 348-3125 mullowney.patrick@barczi.elte.hu
Nagy Anett Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 4533 B/101b 348-3133 anett.nagy@barczi.elte.hu
Nagyné Schiffer Csilla (ÁLTGYPI) Általános Gyógypedagógiai Intézet 4527 B/201b   schiffer.csilla@barczi.elte.hu
Nagyné Schiffer Csilla (SHST) SHST 5579 A/23   schiffer.csilla@barczi.elte.hu
Négyesi Nikolett Hallgatói Önkormányzat 5581 A/61   iroda@barczihok.elte.hu
Novák Géza Máté Általános Gyógypedagógiai Intézet 5591 B/207c   novak.geza@barczi.elte.hu
Őszi Tamásné Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5549 B/106/b   oszi.tamasne@barczi.elte.hu
Pajor Emese Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 4530 A/25a   pajor.emese@barczi.elte.hu
Papp Gabriella (ATIVIK) Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5574     papp.gabriella@barczi.elte.hu
Papp Gabriella (DH) Dékáni Hivatal 5518 A/204   papp.gabriella@barczi.elte.hu
Perlusz Andrea (DH) Dékáni Hivatal 5562 A/207   perlusz.andrea@barczi.elte.hu
Perlusz Andrea (GYMRI) Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5543 A/49a   perlusz.andrea@barczi.elte.hu
Pichler Zsófia Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5585 B/102/b   pichler.zsofia@barczi.elte.hu
Póthné Krausz Éva Gazdasági Hivatal 4531 A/102   pothne.krausz.eva@barczi.elte.hu
Prónay Beáta Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5577 A/114b   beata.pronay@barczi.elte.hu
Rada Andrea Tanulmányi Hivatal 5527 A/109   rada.andrea@barczi.elte.hu
Regényi Enikő Általános Gyógypedagógiai Intézet 4527 B/201b   regenyi.eniko@barczi.elte.hu
Reményi Tamás Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 4533 B/101b 348-3133 remenyi.tamas@barczi.elte.hu
Rözge Regős Péter Kari Könyvtár és Gyógypedagógia-történeti Gyűjtemény 5564 C/6/a   rozge.regos@barczi.elte.hu
Sándor Anikó Fogyatékosság és Társadalmi Részvétel Intézet 5552 A/56   sandor.aniko@barczi.elte.hu
Sándor Katalin Általános Gyógypedagógiai Intézet 5592 B/201a   sandor.katalin@barczi.elte.hu
Schilling Ulrike Általános Gyógypedagógiai Intézet 4525 B/307b 348-3125 schilling.ulrike@barczi.elte.hu
Sósné Pintye Mária Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5560 A/36   pintye.maria@barczi.elte.hu
Sot Ferenc Kari Könyvtár és Gyógypedagógia-történeti Gyűjtemény 5505 C/6c   sot.ferenc@barczi.elte.hu
Stefanik Krisztina  Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 4534 B/101c 348-3134 stefanik.krisztina@barczi.elte.hu
Svastics Carmen Általános Gyógypedagógiai Intézet 5520 B/307c   svastics.carmen@barczi.elte.hu
Szabó Ákosné Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5553 B/102/a   szabo.akosne@barczi.elte.hu
Szabó Józsefné Tanulmányi Hivatal 5526 A/109   szabone.agnes@barczi.elte.hu
Szabó László Dékáni Hivatal 5547 A/54   szabo.laszlo@barczi.elte.hu
Szabóné Kósdy Ilona Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5556 A/15   kosdy.ilona@barczi.elte.hu
Szaffner Gyula Dékáni Hivatal 5546 C/7   szaffner.gyula@barczi.elte.hu
Szekeres Ágota Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5574 B/101a   szekeres.agota@barczi.elte.hu
Szekeres Szabolcs Dékáni Hivatal 5507 A/201c   szekeres.szabolcs@barczi.elte.hu
Szenczi-Velkey Beáta Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5553 B/102/a   szenczi.beata@barczi.elte.hu
Szőke Dániel Kari Könyvtár és Gyógypedagógia-történeti Gyűjtemény 5564 C/6a   szoke.daniel@barczi.elte.hu
Szűcs Antal Mór Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5556 A/15   szucs.antal.mor@barczi.elte.hu
Szücs Marianna Fogyatékosság és Társadalmi Részvétel Intézet 5588 A/60   szucs.marianna@barczi.elte.hu
Tamás Katalin Általános Gyógypedagógiai Intézet 5595 B/201c   tamas.katalin@barczi.elte.hu
Tomor Judit Dékáni Hivatal 5518 A/204   tomor.judit@barczi.elte.hu
Torontáli Nóra Dékáni Hivatal 5508 A/201c   torontali.nora@barczi.elte.hu
Tóth Györgyi Kari Könyvtár és Gyógypedagógia-történeti Gyűjtemény 5504 A/2   toth.gyorgyi@barczi.elte.hu
Tóth Krisztina Tanulmányi Hivatal 5514 A/110   toth.krisztina@barczi.elte.hu
Tóthné Kälbli Katalin (GYMRI) Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 4532 A/40 348-3132 kalbli.katalin@barczi.elte.hu
Tóthné Kälbli Katalin (testnev.szoba) Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5589 A/4   kalbli.katalin@barczi.elte.hu
Vámos Tibor Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5519 A/38   tibor.vamos@barczi.elte.hu
Varga Zoltán Műhely-üzemeltetés 4528 A/35 348-3128 vargazoltan@kancellaria.elte.hu
V. Molnár Márta Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5572 A/120b   varmol@barczi.elte.hu
Várkonyi Mária Kari Könyvtár és Gyógypedagógia-történeti Gyűjtemény 5540 C6/b   varkonyi.maria@barczi.elte.hu
Vass Dorottea Általános Gyógypedagógiai Intézet 5596 B/207/a   vass.dorottea@barczi.elte.hu
Veress Éva Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5575 A/24   veress.eva@barczi.elte.hu
Vig Julianna Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5597 A/119c   vig.julianna@barczi.elte.hu
Virányi Anita Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5565 B/106a   viranyi.anita@barczi.elte.hu
Zászkaliczky Péter (DH) Dékáni Hivatal 5507 A/201   zaszkaliczky.peter@barczi.elte.hu
Zechmeiszter Andrea Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5571 B/107/c   zechmeiszter.andrea@barczi.elte.hu
Zsigmond Lilian Gazdasági Hivatal 5523 A/101b   zsigmond.lilian@barczi.elte.hu
           
           
Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet   5574 B/106   ativik@barczi.elte.hu
Általános Gyógypedagógiai Intézet   5590 B/207b   altgyp@barczi.elte.hu
C108 gépterem   5528 C/108    
Dékáni Hivatal   5507, 5508 A/201   dh@barczi.elte.hu
Fogyatékosság és Társadalmi Részvétel Intézet   5554 A/58   fotri@barczi.elte.hu
Gazdasági Hivatal   4531, 5521, 5561, 5523 A/101, A/102   gh@barczi.elte.hu
Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet   4530, 5559 A/41, A/37   gymri@barczi.elte.hu
Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet   5535 A/114.   gyopszi@barczi.elte.hu
GYOPSZI Labor   5563 A/121    
GYOPSZI Oktatói Szoba   4536 A/119b 348-3137  
Hallgatói ügyféltér Tanulmányi Hivatal   5511 A/107   th@barczi.elte.hu
HÖK   5581 A/61    
Jelnyelvi labor   5563 A/121    
Konyha   5529      
Könyvtár – kölcsönzés   5541 C/6   konyvtar@barczi.elte.hu
Műhely   4528      
Oktatástechnika   5547 A/54    
Orvosi/Baba-mama szoba     A/47a    
Porta   5500      
Postázó   5533 A/203    
SHST   5579 A/23    
Tanulmányi Hivatal   5511     th@barczi.elte.hu

 

Utolsó frissítés: 2018.02.06.